Blog měsíce:

JK U Juráška

Koníci z klubu- Emblema 52- info,foto

12. listopadu 2009 v 19:37 | carinka-pajuška
Dneska se dozvíte něco o Embě, která přišla do juráška jako druhá.

Jméno: Emblema 52
Majitel: Jaroslav Tesař
Datum narození:
Hříbata: Edie
Plemeno: Starokladrubský kůň
Matka: 55/657 Ernika
Otec: Sacramoso Isolda XLII
Emba- kůň o kterém skoro nikdy nevíme, jaký má den. Někdy je Emba na jízdárně poslušná a cválá a někdy se jí zase vůbec nechce a jako kdyby nevěděla co je to cval. Kouše proto, že jak mněla hříbě Ediho tak se na něj všichni chodili dívat a emba je odháněla kousáním( tedy tak jsem to od jiných slyšela.)

Koníci z klubu- Dezi- fotky

22. října 2009 v 19:38 | Carinka-Pajuška
Fotečky k dezince:
jsou moc veliké, tak se nelekněte :)
nějaké hezké moc nemám no :-/ bude tě muset dezinko nafotit :)škoda že nemám nějakou tu fotenku vandy s dezi ve cvalu :) to byte koukali, co tahle babča ještě svede :)

Koníci z klubu- Dezi

21. října 2009 v 19:12 | carinka-pajuška
Tak mněla bych vám asik představit i koníky ze super klub, kam chodím jezdit. Koníků je tam 12, z toho 5 poníků (malých i velkých) Koníci jsou tam přátelštví, prostě vhodní do klubu.
První do klubu přišla dezi, tak teď něco o ní:

Dezinka:
Majitel: Jaroslav Tesař
Celé jméno: Deza
Matka: Dóza
Otec: Scottish Rifle
Plemeno:A1/1
Datum narození: 3.5. 1985
Dřívě závodní dostihový kůň, 2 hříbata- Doxa a Děvucha, zmetala mrtvou kobylku.Taková dáma ve stáji, na jízdárně chvilkami i rychlá, na hlavě přerušovaný nosní pruh.Do Juráška přišla jako první. Dezinka se zdá být stále fit. Dezinku má z klubu nejraději Vanda.

foto dodám jindy.

Fotečky k závodům- konečně

8. října 2009 v 20:24 | carinka-pajuška
Tak dneska mi jde podle mně dostatečně internet, abych zde mohla umístit fotenky ze závodů.
doufám že se budou líbit :)

10 fotek-pro dnešek je to s fotečky vše, více dodám zítra :)

Fotky z malování v klubu

28. září 2009 v 18:15 | carinka-pajuška
Konečně jsou tu fotečky z malování:

dám jich tu jen pár....

Tak zítra asik přibydou fotky ze závodů.....
papa Carinka

ZÁVODY JK U JURÁŠKA

21. září 2009 v 19:12 | carinka-pajuška
12.09.09

Stručně:
Tento den se pořádaly jezdeckým klubem u juráška 1. parkurové závody (veřejný trénink)
V 8:30 - 9:30 se mněli sejít přihlášení jezdci na prezentaci jezdců a koní.
Všichni jezdci si s parkury velmi dobře poradili a i ti nejmenší poníci přeskákali překážky tak jako velcí koně. Trénink se konal v hodslavicích na pozemku manželů Hubových. Já jsem samozřejmně všechno pečlivě fotila, a některé fotky se opravdu povedly. Já (pája), Vanda, Zlatka (patronky koní a pravidelné pomocnice na akcích a ve stáji) jsme zvedaly překážky, když je někdo shodil, hned jsme je běžely spravit. Také jsme sem tam vodily koně, když se potřebovalo.

Soutěžilo se v:
Křížky do 50 cm
Parkur do 60 cm
Parkur do 90 cm
Barely


Jezdci:
Petra Hubová (Rival)
Karolína Géryková (Athénus)
Christian Sieberling (Athénus)
Martina Valčíková (De brokke´s Cupido)
Petra Jiříková (Dáša)
Kamil Marek (?)
Markéta Trčková (Šejk)
Zuzka Opatřilová (Kuba)
Kája Žáková (Dorotka)
Blanka Štěpánková (Šaman)
Lucie ...? (?)


Z deníčku:
Sešli jsme se v 6:00 před stájí, kde probíhaly přípravy na závody a chystání koní. Culíčky, pletení ocasů, důkladné čištění koní, mazání výstroje... Mně a Vandu, Zlatku dovezla Ivanka(administrátorka klubu) na ,,místo činu". Tam jsme dokončovali úpravy ze čtvrtku a pátku- vešely cedule kde ,,wécko" kam mají s přívěsy na koně zaparkovat, kde je bufet, stavěly jsme takové ty párty stany, do kterých jsme přesovali lavičky, stoly a dávaly na ně ubrusy... A nasmály jsme se u toho x) A honili jsme tam psa (Barču) která z toho byla úplně vyšinutá xD Prostě FF den (fakt fajny den.)

FOTKY:

Malování v JK U Juráška

17. září 2009 v 19:19 | carinka-pajuška
31. 8. 09 - den mého svátku, ale zároveň malování v Jurášku.
Přišli jsme asi na 10 h. a pak se začalo. Ometali jsme pavučiny, a všechno možné, aby stáj byla jak zrcadlo. Pak jsme obalovali to, co se nesmělo pošpinit barvou (žlaby, napáječky, stojany na sedla) A šlo se malovat. Každý jsme malovali něco jiného. Někdo rohy, spáry mezi cihličky, stropy, boky stěn... A ještě před tí jsme zadělávali díry. Nastříkali jsme do toho takovou zelenou pěnu, a byla taková měkoučká a zvětšovala se jako v té pohádce hrnečku vař. A vypadalo to tak pěkně že peti? Jsme si na to musely šáhnout a pak to úplně lepkalo... Tomáš (peťčin přitel, který mně pořád provokoval jak je carinka stará hr...) Tak jsme malovali, malovali... až by byli všichni špinaví... já natírala spáry mezi kachličky, kajikina šplhala po tyčích jak opice a otírala dřevo atd... Pak kajka zavolala mamce ať jí přiveze něco k jídlua přivezla toho hodně- pro nás všechny. Tak jsme si udělali instantí polívku a šli dokočovat práce( tu polívku jsme měli asi až ve 15h.) Tak jsme to nějak dodělali a nejdnou už je půl sedmé a jel pro mně taťka... ten čas holt tak letí... The end of story.

Carinka*Pajuška
 
 

Reklama