Blog měsíce:

Leden 2010

Today...

19. ledna 2010 v 17:14 | carinka*pajuška |  Diary
Ahojte všeci! Tak jsme se dneska stavila k babičce, které normálně funguje internet, tak vám píšu... No u některých sbé jsem byla, u některých ne... no už na taťku talčím ať máme new net, a když to nebude do týdne, tak asi ještě jednou přijdu k babičce, ať víte, co je aktual....

No dnešní můj aktual je tento: xD
Njn... lol... já dneska s kámojdou míšou v optysu... u automatu na horkou čokoládu.. si postavím na radiátor čokoládu, čekám než śi míša koupí též, a ono se mi najednou trocha vyleje, stéká po radiátoru dolů, a nakonec taková velká čokoládová skvrna na zemi.... já prý na míšu: o ou... zdrháme! xD No taky jsme mluvily anglicky.....šli kolem nás lidi, a my prý: I wan´t to go back to america... a také kecy... mám doost xD Jako bylo to fajn :)


No, taky pořád na new mobilku fotím a fotím, takže až budu at home a net bude fakčit tak jak má, máte se na co těšit :)

No nic, tak já už zase letím ( jako vždy).. moje doba na pc vypršela :(

PápiQ zase tak za dva, tři dny :)

PS: no, snažila jsme se taky o něco jako new dess, ale zatím je to úplně strašné, tak si toho moc nevšímejte :)

Videjko- superní školská hymna xD

13. ledna 2010 v 17:38 | carinka*pajuška |  Videa

Tak jsem zase na chvilku z5

13. ledna 2010 v 15:27 | carinka*pajuška |  Diary
Tak jsem zase na chvilku z5. No, udělala jsem si čas, a zašla k babičce, kde jde internet normálně :) Dneska ještě přibyde nějaký článek a ták... Už se taky nemůžu dočkat na únor- konečně půjdu an koníčky za mou lásenečkou carinkou... No, tak testy už mám za sebou- v pondělí jsme psalai za šest hodin šest testů!!! ( it isn´t normal!!!) a v úterý už jen jeden z čejáku... no dneska byl den odpočinku od testů, ale i tak jsme se nadřeli, protože jsem mněli vývarku ( s naší p. úč a praktikantem to vážně není leháro...), pracovky ( dělali jsme ze dřav nůž... no jen si to představte)... a pak ještě na obědě taková hnusárna... takyže jsem si to vyfotila... ale jeilkož jsme u bábi, tak tu nemák USB, jinak bych to tu hned dala.... prostě to vypadal jako zvratky... blé! Naštěstí si u mně zvedli hpdnotu oběda tím, že k němu přidali jogurt... ořechový :) i denyškovi(babiččinému pejskovi) chutnal :o) A zítra píšem zase biggg test z matiky... OMG... jako to abych se jen učila... a učila... a učila. NJN, tak teď už jdu připravovat další článek :) ale nevím, jestli to stihnu, takže nic neslibuju.


Neumíte někdo fyziku? :o)

10. ledna 2010 v 19:52 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  Diary
Jako, škola je hrozná... zítra píšem ze zemáku(no, slepá mapa asie, to zas tak hrozný není), z ájiny(opakování všeho, co jsme te´d za pololetí probrali- to už je horší) a z naší ne-oblíbené fyziqblee( náš název xD). no a v ní opakování všeho možného z mojí nejneoblíbenější síly... jako tímhle si všechno zvorám, protože tam mám asi 5 jedniček, a jednu dvojku, ale ve čtvrtek jsme mněli přepadovku- tlak a tlaková síla :( tak za prvé- trvalo to jen deset minut!( za tento limit se nedá nic stihnout!), za druhé- byly tam převody, které tam nemaj co dělat( protože já na převody fakt nejsem, nanejvýš tak na přechody xD), za třetí, byl tam vcelku těžký příklad ( v překladu- neměla jsem taháky x( (njn)), a byla to přepadovka, protože jsme s ejí ještě den předtím ptala, jestli budem něco psát, a ona řekla že asi ne, takže to od ní bylo pěkně nefér! :((( a já díky tomu budu mít z toho asi tak trojku, což mi teď před vysvědčením teda chybělo! :´( njn, asik už fakt budu muset jít učit... ale mně se nechcééé! k čemu mi v životě bude fyzika?!!! tak k velkými kulovýmu... njn, a když zítra je shrnutí síly... a na netu pořád nic nemůžu najít( příklady k procvičení atd...) a že ty písemky z fyziky bývaj ale zatraceně těžké! kurnik šopa, himl laudon donemetr... ( toho si nevšímejte, člověk si musí zanadávat...-slušně tedy xD) Tak mi držte palce, ať to zvládnu a neumřu při písemkovém šílenství... jinak by jste přišli o blogerku pájuli :)

Od cowgirl za mega bleskovku

10. ledna 2010 v 19:00 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  For me
Sice fakt nestíhám, protože se vcelku musím učit, a čekat na ten náš pomalý internet je fakt hrůza, ale tenhle diplík tu dát prostě musím :)

Tak tedy jako vůbec nevím ...

9. ledna 2010 v 20:06 | carinka-pajuška |  Diary
Tak tedyk jako nevím jestli mám blog pozastavit, nebo ne, protože chvilku internet jde, chvilku ne... No, ještě je před pololetím, tak to musím ještě dohnat, protože někde mám 1/2, a to víte, když si člověk zvykne, že má skoro 6 roků samý jedničky, tak pak nechce mít dvojky... Takže nevím, jak to bude, no u nás teď nově napadalo tak přes půl metru sněhu, tak možná taky kvůli toho to nejde, a nebo je zase můj "super soused" alias maniák na pc, a síť je díyk němu přetížená xD( jsme napojeni nějak na sousedy... no já to prd rozumím, takže to raději rozvádět nebudu :D) No tak co bych vám ještě napsala... tak třeba něco z uběhlého týdne? Ták jo... No v pátek u nás ve škole byla jedna "paní", která nám říkala o ekologických kravinách(první hodina), a podle toho, jak se chovala, vypadala, jsme jí dali přezdívku hipísačka (xD) No, mluvili jsme o obilí a ták... jak k nám přišlo obilí "proso", hned dostalo pžezdívku "prso" a "preso" xD. Z pohanky byla hanka(naše spolužačka)a tak dále... Jó a na začátku jsme se ještě představovali, a já, a dvě mé BF jsme si sedly vedle sebe a hipi( toš ta paní) se nás zeptala: jak se jmenuješ a jaké jsou tvoje záliby. Odpovědi byly takové: jsem zlatka a jezdím na koni, jsme vanda a jezdím na koni(kámošky), jsem pája a jezdím na koni(já). a pak následoval chlamot typický pro nás tři xD no i hipi se zasmála xD Druhá část hodiny mi tak putná nebyla, protože jsem se bavily, jak se hrozně s hospodářskými zvířaty zachází... no řeknu popravdě, že mi bylo hodně divně, jak jsem viděla ty videa, kde je několik slepic na sobě namačkaných v klícce, jsou oškubané, a nebo některé kuřata jsou tak vykrmené, až se nemůžou zvednout a napít... Taky prasnice, když jsou vedle sebe, a čekaj mladý, úplně na sobě namačkaný, že se ani nepohnou... a pak, že za celý svůj život spotřebujem 1000 slepic, 4 celé(!) krávy, 1000 krůt, 100 ovcí, 100 prasat... upřímně- styděla jsem se za sebe... no a pak bylo ukázáno, jak jsou prasata inteligentí, a i přes tuto inteligenci se s nima tak zachází... No tak jsme se dohodly, že si založíme( já, vanda, zlatka) blog, kde se budem "zabývat" těmito problémy, nejen se zacházením, ale i ohledně jatek a týrání... budou tam petice a ták... no všechno možný... jsme se nějak rozepsala co? no já vím... už končím... tak pá... PS: sbé, zase neoběhnout(fakt se omlouvám), protože net si nedá pokoj....

Citáty o koních 0.8

8. ledna 2010 v 20:00 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  Vtipy, citáty a ostatní o koních
Citát 0.8:
Většinu svého života jsem strávila ježděním na koních.
Zbytek byla pouhá ztráta času.Citáty o koních 0.7

7. ledna 2010 v 20:00 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  Vtipy, citáty a ostatní o koních
Citát 0.7
Kůň dokáže běžet díky svým plícím,
vytrvat díky svému srdci
a zvítězit díky své povaze.


Tak tohle bylo snad nejmenší pozastavení na světě :D

7. ledna 2010 v 18:37 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  Diary
No, prostě přijdu domů, jdu zjistit, jestli net už jde, a najednou.... jde xD takže ruším pozastavení xD


Citáty o koních 0.6

7. ledna 2010 v 18:33 | CaRiNkA♥PaJuShKa |  Vtipy, citáty a ostatní o koních
Citát 0.6
Láska ke koni je stejně složitá jako láska k člověku...
Pokud koně nikdy nebudeš milovat,
nikdy ho nepochopíš.