Blog měsíce:

S Carinkou...♥

17. října 2009 v 18:18 | carinka-pajuška |  Diary from horses
Ahojki sbínka, takve čtvrtek jsem byla u koníčkůůůů.... bylo tu úplně super, protože jsem mněla carinku ♥

Ták, samozřejmně jsem zase spěchala na bus, a svezla zase kámojdu :) Mno, a šly jsme do busu. Kajkina(další kámojda) mi řekla že mi podrží ty tašky, které tahám, než si vyndám peněženku. A cpaly jsme se do busu. 20 na to, si kajkina vzpomněla že nmá baťoh na koně, že ho nechala na zastávce. A my se jí ptaly, jestli si vzala baťoh, a ona zamulmala něco ve smylu že jo. No, řtak pro ten baťoh běžela, aby jí bus neujel, a on se normálně hned rozjel! my jsme tomu busákovi říkali, ať na ni počká a on nic. No, tak jsme volaly marti, jestli ještě na koně nevyjela, že jestli by jí nevzala, ať jí zavolá. No, jak jsme nakonec dojeli na koně, tak hned tam taky dojela marťa s kajkinou a natal. Tak jsme se šly převléct. Peťka nám rozdělila koníčky. Já jsem mněla carinku, vanda dezinku :) takže jsme byly obě rády, že máme nejoblíbenější koně :)Byla samozřejmně úžasná, jen kdyby nebyla tak mokrá, jak jsme čistili koníky :) Možná bych jí mohla koupit nějakou výběhovou deku, aby mokrá nebyla. No teď jsem odbočila. Byla mokrá, tak jsme ji sušily senem, což ostatně všechny koníky. Carinka pak byla tak suchá, že mně z toho vytírání senem bolela ruka xD. Pak jsme ji šly sedlat a uzdit. POPRVÉ V ŽIVOTĚ jsem na Carinku SAMA vyhodila sedlo ! Jako na mně je to až nadlidský výkon, když měřím asik 152cm a vážím 33kilo :) Ještě jsem si šla pro pás, ale verča lorencová mně předběhla, tak jsme si musela vzýt upe pidi pás :) Pak jsme šupem šly na jízdárnu. Dělali jsme různý cvičky. Ke konci jsme skoušeli sbalit hlavy koníkům. Celkem se mi to podařilo, protože to carinka umí :) Pak jsme se vystřídali s druhou várkou. A my tam tam pak lítaly jako koně xD. Prostě kdo nazažil nepochopí :)

A dneska jsem byla u koníčku taky- původně jsme mysleli že pojedeme na vyjíž%dku, ale pršelo, tak jsme to chtěli přesunout na další týden ale v neděli, protože se ivanka vdává(gratuluji!) a tak že by jsme jeli v neděli. No jenže v neděli nemůže zlatka, a že pry je to marné a že rpy rodiče nepřemluví, takže pojedeme až asi ve středu, jinak všichni čas mají :-/ Protože ve středu je státní svátek. Takže přišli jsme do stáje a šli čistit koníky. Byli upe nervní, protože jsme museli počkat než ještě přijede vanda a zlatka a pak jsme šli čistit.Carin chtěla za každou cenu zdrhnout a jak jsem se otočila, ona do mně žduchla, a zdrhala klusem stájí... pak málem chtěla přeskočit ohradu ale nakonec jsem ji chytla a odvedla.... a dočistila. pak jsme koníky odvedli a oni se hned rozcváli na pastvinu. Pak jsme šly házet boxy. Carinka mněla upe všechno po... a tak mi to celkem trvalo. Pak jsem šla s marťou ještě udělat embu. Celou stáj jsme tak nějak poklidily- zametly atd. myslely jsme, že ještě stihnem koním natřít uzdečky a sedla, ale na to už nebyl čas, tak jsme aspoň roztřídili čištění. Pak jsme šly kecat :) a pak šupem domů :)

Tak doufám že si počtete, protože tenhle článek mi dal zabrat... (ufff)
 


Komentáře

1 Petullka Petullka | Web | 17. října 2009 v 18:37 | Reagovat

boze jak jsem natoho ridice rvala oh my gote no pajo ponauceni zni nestrkej mi tasky do ruky a nezapomenu astom spacak na zastavce:Dale jinak pekne mne byse to psat necelo:D

2 Karmen sbíí Karmen sbíí | Web | 18. října 2009 v 9:13 | Reagovat

ahoj,no autobusáci jsou........no já tenhle víkend u koní vůbec nebyla,protože u nás pořád prší a trenérka psala,že na jízdárně je to hrozně podmáčený....to počasí... :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.