Blog měsíce:

Mylujuu☺ záákusky♥!!!

14. října 2009 v 18:20 | carinka-pajuška |  Diary
Ahojík, tak jsme vám tu skusím popsat, co nepopsatelného se stalo v mém včerejším ne/normálním dnu :)
Takže, hned po škole jsme se s kámojdou míšou vydaly do města- do knihovny, do nějakýho shopu, do cukrárny... však to znáte... no, tak jsem šly. Sotva jsme vyšly, začal takovej slejvák, že si to anik neumíte představit. jsme málem odletěly někam... naštěstí míša mněla deštník, tak jsme se aspoň trochu schovaly... pak jsme došly k babičce, kde jsem si jen vzala knížky a šálu(fakt byla zima!) a šly jsme. No, déšť už celkem ustál, tak už to bylo vph. Šly jsme do knihovny, a přehrabovaly se v knížkách.
Našly jsme jakýsi zajímavý časák, a četly si. Pak tam přišly nějaké holky(nic proti, ale vypadalo to jako cigánky(já proti nim vůbec nic nemám, ale usoudily jsme to i podle jejich chování)) No a my si tam četly, a podívaly se kdo přišel, a ony hned vyhrkly, co pry na ně čumíme, jestli je na nich něco zajímavého, a kámojda pry že ne, na nich určitě ne. no, pak jsme šly zase vybírat, a jedna z nich: my si tu sednem jo? a my jsme nic neřekly. a ony si tam sedly, a začaly se nám tam hrabat v knížkách a číst si bravo girl, které jsme si vybraly
!!!
no, a jelikož je míša velmi rázná, tak hned řekla: doufám že už to máte přečtené... a ony: ne míša: tak to máte smůlu, protože jsme si ty časáky vybraly my a né vy. Ty pak vypadly rycholstí blesku...no, my jsme pak taky šly... pro míšiného bráchu do družiny... ho musela vyzvednout. pak si vzpomněla, že si v knihovně zapomněla deštník, tak jsme šly zase z5 xD Byly jsme už i tak celkem zmrzlé ale newa :) hlavně že jdeme do cukrárny :)))
jsem si dala větrník a věneček, a míša košíček a nějaký dortík, její brácha tež větrník... jak jsme odcházely, tak jsme si ještě koupily nějaké lízatka sebou :) pka jsme šly s rukama ulepenýma od sladkostí xD

THE END.
 


Komentáře

1 Karmen sbíí Karmen sbíí | Web | 14. října 2009 v 19:27 | Reagovat

taky mě ta sibérie zastihla venku...se divim,že vám ten deštník neulít :-D a  teď jsem právě dostala na ty dortíky chuť :-P ....no tak nic no,jdu si číst :-)

2 Kattynka ♥ Tvé SBínko♥ Kattynka ♥ Tvé SBínko♥ | Web | 15. října 2009 v 17:12 | Reagovat

No teda, ti lidi jsou falt někdy divní ×oD já bych těm holkám vlepila ×oD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.